Kutsikate eelkool

Hea Koera kutsikakool on suurepärane koht, kust alustada, kui soovid oma kutsikat endale heaks kaaslaseks kujundada. Hea Koera Kutsikate eelkool on sulle, värskele kutsikaomanikule, vältimatult vajalik koolitus, et mõista paremini kutsika hingeelu ning väljakutseid, mida inimeste maailmas igapäevaelu neile igal sammul ette viskab! Samuti selleks, et õppida neile väljakutsetele vastama koerasõbralikult ja tõhusalt. 

Kui soovid oma kutsikale hea kompanjon olla, siis alustage õppimist kohe iseseisvalt läbitaval veebikoolitusel virtual.heakoer.com või liitu 17.08 näost näkku alustava grupiga. Jätka lugemist, et rohkem teada saada!Kutsikate eelkool on loodud kutsikatele vanuses 2-5 kuud (kursuse toimumise ajal). Koolitusruumis koos käimisel on oluline, et kutsikas oleks saanud vähemalt 1. vaktsiini või loomaarsti poolt üle vaadatud ning terveks tunnistatud.


Kutsikate eelkooli eesmärgiks on pakkuda omanikule:

  • teadmisi (kuidas õpetada kutsikat, millised ohud varitsevad kutsikaid ja kuidas neist hoiduda, koerapidamise head tavad)
  • oskusi (kutsika jälgimine, maiuste ohutu andmine, ohutu mängimine, keskkonna kohandamine, rihma käsitsemine, kutsika tähelepanu suunamine, hooldusprotseduuridega harjutamine jpm),
  • ideid (mõttemängud, keskkonna kohandamine, erinevad võimalused kutsika enesekindluse suurendamiseks ja asjadega harjutamiseks)
  • tuge (kuidas saada hakkama pissiloikude või öise niutsumisega, kuidas õpetada lähikondseid kutsikaga õigesti
Ühes tunnis saab kutsikas uurida pindu jm ja inimesed õppida oma koera juhtima

Kutsikad õpivad harjuma erinevate nähtustega (hääled, pinnad, veidrad asjad), toime tulema piiratud liikumisvõimalustega (rihmas, puuris); õpivad sotsiaalseid oskusi (kuidas suhelda inimeste ja koertega) ja nautima hooldusprotseduure. Loomulikult on aga kogu kursust läbivaks punaseks niidiks kontakt ja hea suhte loomine omanikuga.


Millal toimub?

14.09-5.10 E, N kl 18.00-18.55

Hind: 169€ kuni 5. septembrini registreerudes, edasi 179€Järgmiste kuude kutsikakoolituse kohta tuleb info jooksvalt, kuna Tartus on koroonasse haigestumise arv jätkuvalt suur. Järgmine grupp alustab näost näkku kursusega oktoobris. Registreeruma saab hakata sinna peale 15. septembrit.