Tagasiside

Hea Koer püüab ikka koolitusi õppijasõbralikumaks muuta. Seda saab aga palju paremini teha, kui tean, millised mõtted ja tunded sind koolitusel valdasid ning mis Sind aitas ja mis veelgi paremini aitaks õppida.

Oled väga oodatud andma oma tagasisidet koolituste kohta!

Siit leiad tagasisidevormi.

Tagasiside
Feedback ©2016 Krisitna Mägi

 

Varasem tagasiside koolituste kohta

  • Oleme väga tänulikud kõige eest, mida õppisime – elu koeraga on omandanud hoopis uue tähenduse. J.-le on see täiesti uudne kogemus.
    Soovitan kõigile Sinu Hea Koera kooli. Kuigi Sa ilmselt reklaami ei vaja. Head lapsed, need kasvavad vitsata! Töö, mida teed, on imetlusväärne! Edu selles ja ka õpingutes! Sinusuguste inimeste toel jõuame ehk ka Eestis nii kaugele, et koer on ühiskonna võrdõiguslik liige. Loodan, et kohtume veel!

  • Ainuke koertekoolitus, mida ma soovitaks, sest koeri ei karistata ja treener on positiivne ja tark! Ainult kiidan! Parim koertekoolitaja, Mürgel meeldis ka trennides.  – (anonüümne kiitja :))

  • Meeldiv treener, suurepärane treeningmeetod, hästi ülesehitatud kursus (kõik sobivas järjekorras) – (Brigitta)

  • Mulle väga meeldis , et õppimine käib positiivses noodis ja step by step. Nii ei teki stressi kui mingist ülesandest ei saa aru või kui ei edene nii kiiresti. Väikestel sammudel edasi liikumine oli ka koera suhtes tore sest koer tundis end rõõmsalt ja ise sain jube uhke olla , et kutsa saab kõigega nii kiiresti hakkama! – (Kristiina)

  • Kristina õpetus ei ole ainult tehniline trenn, vaid väga palju sisaldab see ka omaniku mõtlemise, hoiakute ja koera mõistmise vormimist. See on äärmiselt tänuväärne. Enne KPK koolitusi ei osanud ma näha neid signaale, mida mina ise koera jaoks segaselt või valesti andsin. (nt nime kasutamine nii positiivses olukorras kui pahandamiseks, juurdetulemise harjutamine ka muus situatsioonis kui ainult kinni panemiseks jne). Iga tunniga olen aru saanud, kui palju on tegelikult tööd vaja, et saada korralik ja mõnusalt käituv kodukoer. Hästi käituvaid koeri vaadates on vahel tunne, et nad on nii tublid iseenesest. Nüüd tean, et tegelikult peab omanik palju tööd tegema. Olen õppinud palju nii enda kui koera kohta ja saanud isegi häid nippe oma laste kasvatamiseks! Aitäh! – (Annemari)

  • Lugesin need (kirjalikud materjalid) hoolikalt läbi, tekst igati ladus ja mõnus lugemine, vaatasin ka huviga lisatud videod üle – need elavas esituses näited olid väga head! Julgen (koolitust) soovitada, sest mulle ja seeläbi loodetavasti ka mu koerale oli sellest kursusest tõesti palju abi! Ja Kristina – Sa oled ka lihtsalt nii lahe treener, et Sinu koolitustel on lust käia! – (Katrin)

  • Kõik oli super, koeral oli ka alati hea meel koolitusele minna. See, et koerad olid aedikuga eraldatud oli hästi korraldatud ja koerad olid rahulikud.  Õhkkond – väga vaba ja lahe. Tore rõõmsameelne koolitaja, mitte mingi kuiv ja tuim loeng. 🙂 – (Pille-Riin)