Viimased grupid enne suve

Juba tuleval nädalal alustavad viimased grupid Hea Koera koolis algajatele. Siis on pikem paus kuni sügiseni. Seega, kui sul oli mõte, et suvel hakkad koera koolitama, siis JUST NÜÜD on aeg jalad kõhu alt välja võtta ja tulla koolitusele, kus saad teadmised ja oskused, mida läbi suve rakendada, lihvida, analüüsida.

Suvi pakub palju võimalusi koeraga liikuda ning puhkuse ajal koeraga tegelda. Sageli mõeldakse, et koeraga “trennis käimine” ongi koeraga tegelemine. Õnneks see nii pole. Kui jääda lootma vaid 2 tunnile nädalas, siis esiteks on koeral kohutavalt igav elu ning teiseks ei suudaks me rahuldava kiirusega õpetada koerale käitumisi, mida vajalikuks peame.

Varem tegin ka suvel grupikoolitusi. Ikka seepärast, et inimesed ju küsisid. Mis juhtus? Juhtus … suvi. Inimesed olid üsna varmad registreeruma kursustele, ent suvel liigutakse päris palju spontaanselt mööda Eestit ringi ja nii need koolitused jäävad… See pole aga ei koera ega inimese huvides, et koolitused pooleli jäävad.

Hea Koera algajatele mõeldud koolitused intensiivsed. Sa saad 3,5 nädala jooksul väga suure hulga teadmisi, millesse süveneda ja oskuseid, mida saad lihvida kogu suve vältel.

Seetõttu ongi praegu väga hea aeg koolitusele tulla! Ja siis sügisel juba jätkukoolitusele.


K 19.05 alustab Kutsikate eelkooli lisagrupp.

See grupp on 2-4-kuustele kutsikatele ja nende pererahvale. Kutsikate eelkool Hea Koera koolis on loodud justnimelt kutsikatele, kes on just-just uude koju tulnud. Sel noorel kutsikal on nii palju õppida. Kas sa oskad teda õpetada? Kas oskad teda õigel viisil toetada? Kui tunned end veidi kahtlevalt, siis oled oodatud.

Kutsikas peaks olema veterinaararsti poolt üle vaadatud, ent tal ei pea veel olema kõik vaktsiinid tehtud. Loe kindlasti lähemalt vaktsineerimisest ja sotsialiseerimisest siit artiklist. Koolitus toimub siseruumis, mis on puhastatud enne kutsikate tunde ning koerte arv, kes ruumis käivad, on väga piiratud.

Millal?

Tunnid toimuvad K, 19.05 ja K 26.05 kl 18.00-18.55.
Alates 31.05-14.06 toimuvad tunnid E, N kl 19.05-20.00

Registreerimine kestab vaid 18.05 keskpäevani!


Kodukoera põhikoolituse 1. moodul Parem kontakt

Alustab ka veel viiimane grupp Parema kontakti kursusega. Kursus tegeleb parema kontakti loomisega inimese ja koera vahele. Samuti on väga olulisel kohal treenimisoskuste omandamine inimestele ning õppimisoskuste õppimine koertel. Peale seda kursust saab juba veidi rohkem pingutust nõudvaid käitumisi treenida.

See kursus on neile, kel Kutsikate eelkool läbitud või alates 5. elukuust. Vanuse ülempiiri pole. Kindlasti on grupitrenni tulles oluline, et koer ei oleks agressiivne teiste koerte või inimeste suhtes. (Kui kahtled, kas su koer sobib koolitusele, siis võta enne registreerumist ühendust!) Koer peab olema nõuetekohaselt vaktsineeritud.

KPK1 algab K 19.05 kl 19.05-21.05 ilma koerata tunniga, K 26. 05 kl 19.05-20.00 toimub esimene koeraga tund. Alates 31.05-14.06 toimuvad tunnid E, N kl 20.10-21.05

Registreerimine kestab vaid 18.05 keskpäevani!

Registreerimine kestab vaid 18.05 keskpäevani!


Uuriva meelega mõtlev koeraomanik, kes hoolid oma koerast nii palju, et tahad muuta oma käitumist ja mõtlemist, et olla oma koerale paremini arusaadav ja meeldivam kaaslane, oled väga oodatud! Hea Koera koolitus on sinu jaoks õige koht!

©Marco Lopez – Unsplash